Vetura në shitje Alfa Romeo Alfa 147

Kjo veture ka pasur 526 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 23:41:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alfa Romeo 147 JTD 180PS

Shitet dhe Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD Ne Gjendje Perfekte Optike dhe Teknike Vetura nuk ka nevoje per asnje Investim -_180PS_- Pronari I Vetem ne Kosove Per me Shume Info na Kontaktoni


Shpërndaje:

Veturat e fundit