Vetura në shitje Peugeot 407

Kjo veture ka pasur 870 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2019 08:26

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 248 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 407 2.7 Diesel

Peugeot 407 2.7 Diesel, Vetur me dy dyer, 4 ulese, ngjyra vishnje metalike, ESP, ABS, Airbag, Mp3, CD, Klim automatike dy zonale, Pasqyret elektronike me nxemje dhe palosje, Karrikat lekure krem me nxemje, Isofix, Karrikat me regullim elektronik dhe M1 - M2, Shiber me hapje elektronike, Senzore para dhe senzore mbrapa, S-sport, Tiptronik, Kontrolli i radios ne timon dhe limituesi i shpejtesise.


Shpërndaje:

Veturat e fundit