Vetura në shitje Peugeot 307

Kjo veture ka pasur 33 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2019 17:57

3,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 127 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

erduan

  • Prishtinë
  • +38349174516

Peugeot 307 2.0 diesel

Peugeot 307 2.0 diesel, veture me 5 dyer, veture me 5 ulese, 6 shpejtesi, Esp, Airbag, Abs, Cd, Klime dy zonale automatike, Kontrolli i radios ne timon, limituesi i shpejtesise ne timon, lekure brenda, dritaret elektronike, karrikat e para me nxemje, regulimi i pasqyreve elektronik me nxemje, vetpalosje e pasqyreve, senzora mbrapa. Vetura posedon 2 celesa dhe liber servisi.


Shpërndaje:

Veturat e fundit