Vetura në shitje Volkswagen Passat Variant

Kjo veture ka pasur 81 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2019 13:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 267 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 3C 2.0 TDI - 2009 - DSG

VW Passat 3C 2.0 TDI
Viti - 2009
125 KW / 170 PS
Automatik - DSG
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit