Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 161 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:30:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 321 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3

Audi A3 S line 1.6 TDI viti 2015 automatik stronic vetura posedon butona ne timon navi senzor parkingu para dhe mas lleda liber servisi dy qelsa esht RKS per me shum info +38344799710 049861777


Shpërndaje:

Veturat e fundit