Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1147 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 03:30:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 182 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Shes Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2009 Vetem Nje Pronar nga Fabrika Posaardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shum te mir shum i pastert dhe i ruajtur posedon : Klima Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Navigacion Fabrikisht , Chrom Packet , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Fellne me Goma , Alarm , Dy Qelsa , Kilometra te Garantuara , Me Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . PA DOGAN . Per Detaje tjera TEL 045-214-470

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit