Vetura në shitje Mercedes-Benz GLA 200

Kjo veture ka pasur 1550 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2019 23:43

22,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 48 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes GLA200 premium amg

Mercedes Benz GLA200 look amg me kilometra te certifikuara ne sistemin MB official. Pronar i vetem ne historikun qe ne blerje me te gjitha kontrollet teknike te dokumentuara ne Mercedes Benz per me shume info mund te kontaktoni ne email/whatsapp Jo viber 00 355 67 593 6739 ose tel 00 39 389 4937991 jashte vendi per arsye profesionale. Jo nderrim me mjete te tjera. €22900

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit