Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 60 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2019 21:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3 – 1.4 HDI,

Citroen C3 – 1.4 HDI, Viti i prodhimit 2011, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar
Gjendja shumë e mire mekanike dhe vizuele. Vetura ka te kaluara 183000 KM, e garantuar.
Opcionet – Radio AUX USB etj, Klima funksionale, Mundesi telefoni integrim, Bord Kompjuter, , Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, , Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit