Vetura në shitje Suzuki Vitara

Kjo veture ka pasur 1527 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/07/2019 17:21

12,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 29 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Suzuki Vitara

Shes Suzuki Vitara 2018 1.6 B me 120 PS
Vetura eshte blere 00 tek auto kaqandolli tani ka vetem 26 mije me liber servisi
Dhe eshte ende nen garancion
Fellne 17 goma te veres continental
Karriket me nxemje GPS vollan multifunksional
Klim dy zonale automatike ( pako e mesme ).
Vetura eshte 99% e re ska nevoj per asnje investim. Ngjyra e bardh perla.
Pres bleres serioz !


Shpërndaje:

Veturat e fundit