Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 215 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:55:32

5,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Pasati 2.0 Tdi 6 shpejtsi 1 bregasnjo

Shitet Passati 2.0 tdi 6 shpejtsi me 1 bregasnjo

Regjistrimi i 3et ne Kosov

1 Pronar n kosov

Vetura Ka gjendjes Shum te mir Servisat e kryer me rregull


SERVISIN E KRYER VETUREN MUND TA KONTROLLONI TE CILI DO SERVIS I AUTORIZUM
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me shpenzime minimale 5L/100km.
KARAKTERISTIKA
*Karrikat me nxemje
*Karrikat lekur te Er.Line
*Pulla ne Vallon
* Tempomat
ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat elektrik
* Pasqyret e jashtme elektrike
*On Hold Parkimi


Shpërndaje:

Veturat e fundit