Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 1132 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2019 02:10

14 EUR
13,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Mercedes-Benz c200 2011 RKS

Mercdes-Benz C200 Blue EFFICIENCY 2011 RKS

Mercedes c200 cdi Blue EFFICIENCY facelift viti 2011 ne gjendje shum shum te mir

Tel: 045653467

Full opsijone:

Farat Led Xenon Bixenon

Hologenka LED

Shtopa LED

ECO system dhezje start stop

Timon multifunksional

Pasqyre elektronike dhe palohen me telekomand

Drita automatike

Klimatronik dy zonale

Senzor parkingu mrapa

Gepek hapje me pull

Xhamat Color Fabrikisht

ESP

ABS

ISOFIX

Goma Te Reja

Km 260*** te garantuara

2 qelsa

Vetura esht shum e ruajtur dhe ne gjendje shum te mir


Shpërndaje:

Veturat e fundit