Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 65 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2019 02:10

2,350 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 238 745 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

XxX

  • Prishtinë
  • 045 680 186

CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK RKS 2003

CITROEN C5 2.0 HDI

VITI I PRODHIMIT : 2002

I REXHISTRUAR RKS

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK FUNKSIONALE
DRITA TE MJEGULLES
ESP
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ..

QMIMI : 2350 EURO

TEL : 044 974 508

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV
Shpërndaje:

Veturat e fundit