Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 140 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:00:42

4,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


4,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 178 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa

•Opel Corsa
•1.4Benzin
•Viti 2007
•Manuel
•Cd,Mp3,Aux
•Rks
•Gjendja Perfekte

Info:
📞+38345556939

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Fellne

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit