Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 342 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:16:39

14,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


15,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 238 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Range Rover Sport 3.0 HSE

Shitet Range Rover Sport 3.0 HSE
Vetura posedon Keto karrakterisika:
KM te kaluara: 238,000 me liber te servisit,
Ndruesi i shpejtesise: Automatik 4X4,
Navigacion,
Vollanin multifunksional,
Xenon-Bixenon,
Parking senzora dhe kamer,
Cruize Control,
Karrikat lekure dhe alcantara me nxemje,
si dhe shume opcione shtese.
I sapoardhur nga Zvicrra
Pa Dogane!
Kontakt: +383 49 44 55 89

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit