Vetura në shitje Opel Antara

Kjo veture ka pasur 322 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:16:10

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

opel antara

Shes Veturen Opel Antara 2.0 CDTI Automatik tiptronik Disel Viti 2010 Me Klim Bord kompjuter Komanda n'timon Radio CD Aux Gjama elektronik Ulse me nxemje 4x4 Tempomat senzora para dhe mrapa Esp Abs Asr gjamat e zi fabrikisht me liber servisi prej 0 km regjistrim ka deri me 02.10.2019.Dokumente te rregullta kredi nuk eshte. E ardhur nga Zvicrra shum e rujtne si jasht poashtu mrena kontakt +38344316920


Shpërndaje:

Veturat e fundit