Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 220 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 00:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi a6 2.7 tdi rks

Shes veturen audi a6 2.7 tdi manual e doganuar dhe regjistruar rks ,, ne gjendje teper te mir e servisuar gjithmon me rregull, servisin e sa po kryer komplet, nje pronar prej se ka ardh ne kosov, vetura posedon klimatronik funksinale para dhe mrapa ulse nxemje me lkur dhe masazh 6 cd airbag abs hidro bord kompjuter 4 gjama me rrym fellne te reja me Goma T mira ,e shum shum Sene tjera ,, vetura edhte e ruajtur shum si brenda dhe jasht dhe shpenzimet i ka shumm te vogla per me shum info tel 044 11 30 16


Shpërndaje:

Veturat e fundit