Vetura në shitje Volkswagen CC

Kjo veture ka pasur 345 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 00:34

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 228 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat CC

VW Passat CC
223,000km viti 2010 2.0 TDI 170PS
Xenon bi-Xenon , DSG , Perdet me rryme , xhamat e zi nga fabrika , sensora , Navigacion system , Dynaudio sound System , Destronik , karriket me nxemje para mrapa , Panorama , Amortizerat : Normal , Comfort , Sport . Full extra

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit