Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 195 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 00:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 234 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Audi A3 V6 3.2 benzin

Shes veturen A3 V6 3.2 benzin 4x4 Sline Automatik
Tel; viber +38344232748

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit