Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 116 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 23:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF4 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2001

GOLF4 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2001
KLIMATRONIK
ESP
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
ULSE LEKURE 'RECARO'
ULSE ME NXEMJE
PASQYRE ELEKTRONIKE
DRITARE ELEKTRONIKE
FELLNE
I SERVISUAR KOMPLET
KM TE SAKTA ME LIBER SERVISI
044 346 024

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit