Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 451 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2019 11:11

14,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 2.0 TDI SEDAN AUTOMATIK 2014

SHITET DHE NDERROHET
Audi A3 2.0 tdi 150 ps s-tronik Ambition
Automatik S-Tronik
Sapo ardhur nga Zvicrra
Me Dogan dhe Homologim
Full servis histori 2 qelsa
Gjendja perfekte
Prishtine Informata
Follow Instagram👍
Facebook Auto Ch👍
+38344207526
+38349207526


Shpërndaje:

Veturat e fundit