Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 918 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 11:19

8,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 176 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2014 RENAULT CLIO

RENAULT CLIO 1.5 DCI , 8800 €
09/2014
MANUAL
176000 KM
I DOGANUAR ( IM7)

Auto Salloni iDrive
📞 049 340 444
📍 Çagllavic-Prishtinë Km.5
📩[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit