Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 831 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2019 15:38

3,890 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 152 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

🇨🇭Opel Corsa 1.4 2010 🇨🇭152000KM🇨🇭


Tel&viber:+38344-701-321. 045-589-985
OPEL CORSA
Viti i prodhimit:15.11.2010
Motorri:1.4 Benzin
Manual: 5 shpejtesi
Te kaluara 152000 te garantuara Me liber servisi
Benzine
dyert 5
vende 5
Karrigat me nxemje
Dritat me llupe dhe me robot intelegjent(Adaptive light)
Drita per kthesa
Drita te mjegulles
Tempomat
Timonin me nxemje
Klime
Autohold
Komanda ne timon
Xhamat & Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 / Aux
Goma te reja te veres
Vetura eshte e importuar nga Zvicra sapo e ka kaluar ekspertizen per 4 vite ne zvicer e sapo servisuar.
Pa dogane


Shpërndaje:

Veturat e fundit