Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 820 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2019 14:02

8,450 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes gollf 6 1.6 dizell

SHITËT GOLF 6 1.6 TDI BLUE MOTION VITI 2011 KM TË GARANTUARA, MBYLLJE QËNDRORE, RADIO ME MP3, AUX, SENSOR PARKINGU PARA DHE PAS, NDEZJA DHE FIKJA AUTOMATIKE E DRITAVE, KLIMA AUTOMATIKE ME RREGULLIM 2 SEZONALE, INFO:MË TË HOLLSISHME NA KONTAKTONI NË NR: +37745696656 49637706 046150053


Shpërndaje:

Veturat e fundit