Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 121 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2019 22:10

7,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 248 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOURAN 2.0 TDI R-LINE 7 ULSE

049 498 598

VW TOURAN 2.0 TDI R-LINE  125KW-170 PS,VITI 2009,XENON BI XENON,KLIMATRONIK,BORDKOMPJUTER,NAVIGACION,KARRIKA ME NXEMJE,KOMANDA NE TIMON,7 ULSE,SENZORA PER PARKING,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit