Vetura në shitje Volkswagen Passat Variant

Kjo veture ka pasur 64 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2019 19:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 219 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 2.0 TDI -

VW Passat 2.0 TDI
Viti - 2015
110 KW / 150 PS
Automatik - DSG
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit