Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 109 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2019 19:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1993 cm³ 223 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes A 180 CDI

Mercedes A 180 CDI -
Viti - 04/2010
80 KW / 108 PS
Automatik
Vetura me Dogan ( IM7 ) - Germany

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit