Vetura në shitje Ford C-Max

Kjo veture ka pasur 61 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2019 21:59

6,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1980 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Ford

Vetura eshte ne gjendje te rregullt, me te gjitha serviset e kryera me rregull, viti i dyte ne Kosove, prejardhja nga Zvicra,
Viti i prodhimit 2004,
Km 218000,
Senzora parkingu para dhe pas,
Senzora shiu,
Gjamat me nxemje,
Komanda ne timon,
Tempomat,
Uleset me nxemje,
Frenin e dores automatik (+ frenin rezerve te dores)
Gumat te veres me fellne + gumat te dimrit me fellne
Etj...
Mund te kontakoni ne nr +38349288952


Shpërndaje:

Veturat e fundit