Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 323 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2019 18:49

3,800 EUR

(Çmimi)


3,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 213 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedez Benz A170

ashte ne gjende shum te mir regjistrimi i dyt ne kosov kilometrat te garantuara ka klim dy sezonale karrikat e para me nxemje senzor parkimi para dhe mas asht tip top dhe serviset te kryara me liber servisi asht i ardhur nga zvicrra 4.5litra 100 kilometra


Shpërndaje:

Veturat e fundit