Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 152 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2019 09:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 130 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A4 2.0 TDI S-TRONIC MATRIX NEW MODEL 2016

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport ,timonin me ngrohje , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,zerimin Bang &Olufsen audio ,mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST ,senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit