Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 350 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2019 16:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 193 516 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Golf 6 1.6 tdi per shitje
Vetura ka goma te reja, kilometra te garantuara, klime, liber servisi, dy celesa, automatik DSG.
Klim funksionale
Bordkompjuter
Tempomat
Senzor shiut
Esp
Abs
Airbaga
Dritaret elektronike para mrapa
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Goma te mira
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt


Shpërndaje:

Veturat e fundit