Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 286 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2019 00:23

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 253 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mumin

 • Fushë Kosovë
 • 044682661

VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti 2006

VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti i prodhimit 2006.
Ky model eshte ma i vecant nga Caddy te tjera eshte Harley-Davidson Edition.
Vetura eshte mare nga Suedia, eshte regjistrimi i Pare ne Kosove, regjistrimi eshte deri 20.07.2019.
Vetura ka 253500 km, kur eshte blere i ka pas 220000 km.
Vetura posedon Klim dhe Karriga me nxemje, xhamat me rrym dhe pasqyret me rrym.
Vetures i eshte bere servisimi cdo 10,000 km, poashtu eshte ndrrua dhe rrypi dhemzor.
vetura ka gomat e dimrit SAVA 15" jane marre te reja tek Auto Goma me garancion 3 vjet, poashtu edhe te veres jane me Fellne 16".
eshte ne gjendje shume te mire po ashtu eshte edhe ekonomike.

per ma shume informata kontaktoni edhe ne Viber:
+383 44 682 661

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit