Vetura në shitje Nissan Qashqai

Kjo veture ka pasur 50 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 11:38

16,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 41 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

erduan

  • Prishtinë
  • +38349174516

NISSAN QASHQAI ACENTA 1.6 Manual

NISSAN QASHQAI ACENTA 1.6 Manual Dizel
Vetura posedon 2 qelesa, Regjistrimi i pare i eshte bere me 13.02.2015, E zeze metalike,
Klime Automatike 2 zonale, Senzore parkimi para mbrapa + kamere mbrapa,
Navigacion me harta te Europes, Dritaret elektrike, pasqyret me rregullim elektrik dhe me nxemje,
Kontrolli i radios dhe telefonit ne Timon, Tempomat, AUX, USB, Bloetooth, Airbag, Fellne 17".
Vetura ne gjendje perfekte dhe ka regjistrim deri me daten 13.02.2020.


Shpërndaje:

Veturat e fundit