Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 80 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2019 18:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BORA 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK

VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002
KLIMATRONIK
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
ULSE ME NXEMJE
SENZORA PARKIMI
SHIBER
MBYLLJE QENDRORE
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
044 316 677

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit