Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 70 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2019 23:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 238 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW JETTA 1.9 TDI 2008 RKS 1 VIT REGJISTRIM

VW JETTA 1.9 TDI 2008 RKS 1 VIT REGJISTRIM
KLIMATRONIK
ULSE ME NXEMJE
BORDKOMPJUTER
SENZORA PARKIMI
TEMPOMAT
ESP
KM TE SAKTA ME LIBER SERVISI
FELLNE
044 316 677

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit