Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 273 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2019 23:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 246 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 3C TDI 2.0 AUTOMATIK DSG 2007

PASSAT 3C TDI 2.0 AUTOMATIK DSG 2007
(1 BREGASNI)
KLIMATRONIK
BORDKOMPJUTER
PULLA NE VOLLON
TEMPOMAT
ULSE ME NXEMJE
AUTOHOLD
BLUETOOTH
KARRIKA GJYSEM LEKURE
ESP
SENZORA PARKIMI PARA & MRAPA
LLAJSNE CHROME
KM TE SAKTA ME LIBER SERVISI
FELLNE
044 246 122

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit