Vetura në shitje Citroën C4 Picasso

Kjo veture ka pasur 128 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:24:54

10,500 EUR

(Çmimi)


11,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 243 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Citroen C4 Picasso1.6 eHDI Automatik

Shes Citroen C4 Picasso eHDI 1.6 Automatik:
Vetura posedon keto karrakteristka:
KM 243,000
Klima automatik
Ulset me nxemje,
Navigacion,
Vollanin multifunksional,
Tempomat,
Kamer,
Fellne,
Liber servisi etj,
I sapo ardhur nga Zvicrra,
I sapo doganuar dhe regjistruar.

Kontakt:
+38349445589

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit