Vetura në shitje Ford Kuga

Kjo veture ka pasur 240 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 01:01:57

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 163 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Kuga 2.0 tdci Titanium 4x4


Shitet Ford Kuga 2.0 tdci Titanium 4x4
- 161000km
- Viti 2012
- Automatik
- Ulset me nxehmje dhe gjys likir
- Gps navigacion
- klimaautomatik
- Full option
- kontrollen teknike e ka te kryer në Zvicerr më: 05.06.2019
Qmimi: 9900.- euro


Shpërndaje:

Veturat e fundit