Vetura në shitje Fiat Freemont

Kjo veture ka pasur 86 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 11:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1956 cm³ 99 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Freemont 2.0 Diesel

Fiat Freemont 2.0 Diesel
Viti - 05/2012
7 - Ulse
KM : 99.000
Vetura me Dogan (RKS)


Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit