Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 237 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 17:00

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 246 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW 330 X Drive model special per marakli

Shes BMW 330 X Drive model special
Shes BMW 330 X drive 2009
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike .
Eshte me vit prodhimi 2009
3.0 x drive
Fellne te bukura
4 dyersh
Komfor special lekure komplet mbrenda
Navigacion
Automatik
Vetura nuk eshte e doganuar .
Vlene te ceket se veturen e kam perdor vetem per nevoja familjare , pra nuk merrrem me tregti .
Per qdo info me te detajizuar kontakto ne 045 610 475 ( telefon dhe viber )

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit