Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 270 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 18:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1950 cm³ 92 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes E 220d CDI

Mercedes E 220d CDI AMG-Line
Viti - 04/2016
143 KW / 195 PS
Automatik
92.000 KM
Vetura me Dogan ( RKS )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit