Vetura në shitje Ford Fiesta

Kjo veture ka pasur 119 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:25:37

1,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 278 521 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FORD FIESTA 1.8 DIZEL

FORD FIESTA 1.8 DIZEL NGJENDJE SHUM TE MIR.
GJAMA ELEKTRONIK.
GOMAT E REJA.
VITI.2000.
KLIMA AC.
RKS.
ABS. 📞:044/821/325.
AIRBAG. 📞:045/954/297.
CENTRAL.
HIDROLIK.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit