Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1270 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2019 22:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 109 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf VII 2.0 GTI DSG Automatik Sport Sound System

Shitet VW GOLF VII 2.0 GTI Performanc
Motorri 2.0 GTI DSG Automatik Tiptronik
Vetura eshte me gjitha Opcionet e duhura. FullOpcion
SPORT SOUND SYSTEM
Klimatronik
Bord kompjuter
Ulset Lekur Alcantara + me nxemje,
Kamera
NAVI,DVD,CD,AUX
PANORAMA
Komanda Ne Timon
Telefon te instaluar Fabrikish
Drita LED Bi Xenon
Shpejtsit ne Timon + -
Fellne Origjinal GTI me Goma te Reja
109.000 Km te Garantuara
I Doganuar dhe i Regjistruar me targa RKS deri ne mujin Tetor 2019.
Eshte ne gjendje shum te mir Teknike dhe Optike eshte shum shum i Paster brenda dhe jasht siq shihet ne foto,
Per me shum informata kontakto
044158170
+38349599883 <<< Edhe VIBER
Kontakto
09:00 – 23:00

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit