Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 8 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2019 17:15

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 2.0 TDI GTD Look

Golf 7 2.0 150 ps 2013 180mi kalume 2 qelca liber servisit prej a dej zh

Bluetouth
Telefon
Wi-fi
Navigacion
Dvd
Sd card
USB 3.0
Senzora shiu
Auto start-stop
Senzora parkingu para mas
Pasqyret full karbon fiber jo folie me matrix led
Branika GTD original para mas
Karikat me nxemje allkantara
Xhamat e zi nga prodhusi.
Klimatronik
Pullat vullan
Xenon bixenon led
Shtopat lled.
Kamera rikvers.
Dritat auto.

Keri ka krejr serviset e kryme si ne vijim : servisi vaj filtera ulje , gurnet e reja brembo para dhe mas , 4 amortizera te reja billshtajn , rypin me gjith shpaner , 2 qelca


Shpërndaje:

Veturat e fundit