Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 426 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 00:22

5,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 2.0 tdi rks 044 11 30 16

Shes veturen golf 5 2.0 tdi manual 6 shpejtsi regjistrim 4 muaj,, ne gjendje shum t mir i servisuar gjithmon me rregull dhe posedon klimatronik airbag abs centrall bord computer fellne me goma t mira e shum sene tjera. Vetura eshte shum e ruajtur si brenda edhe jasht viti podhimit 24.12.2003 ,, vlen te ceket se nuk eshte ne hipotek dhe perkthimi behet menjher per me shum info tel 044 11 30 16


Shpërndaje:

Veturat e fundit