Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1116 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:11:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 2.0 TDI S-tronic 150ps

Audi A3 2.0 TDI 150PS
DSG S-tronic
Viti: 2014
Km: 220000
I ardhun prej Zvicrre
Dogan dhe Homologim
Ekstra opcione
Çmimi: me marrveshje
Tel: +38344100920 ; 049100920


Shpërndaje:

Veturat e fundit