Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 172 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2019 11:23

8,999 EUR

(Çmimi)


9,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 218 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 103 KW 2010 TEAM

Golf 6 2.0 103 kw 2010 modeli team vetura posedon xenon bi xenon stopa led klimatronik ulse me nxemje radio toch scren 6 cd tempomat board computer 4 xhama elektrik mi palu pasqyret senzor shiu senzora para mbrapa mu parku vet esp bluemotion fellne goma te veres rryp zamajts te ndrrum viti pare ne ks dy qelsa liber servisi km garantume

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit