Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 706 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2019 13:25

5,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vjollcë 3

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Shes sprinterin

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit