Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 149 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2019 12:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Passat B4, 1.9 TDI

Shitet Passat B4, 1.9 TDI. Vetura posedon goma te reja te veres, klimatronik, centralle. Te gjitha serviset e kryera dhe punon shume mire. Nderrim nuk bej. Per me shume kontakto ne telefon/viber: +38344533009


Shpërndaje:

Veturat e fundit