Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1711 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/07/2019 17:55

10,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 224 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 GTD

Shitet Golf 6 GTD
Viti prodhimit Muaji 11 2009
Kilometra 224.000 me liber servisi
2.0 tdi 125KW 170 PS
Nderruesi automatik DSG 6 Shpejtesi
Timon multifunksional dhe me shpejtesi
Sistem navigacioni
Nxemje ne ulese
Climatronic 2 zonale
Pedale alumini
Pasqyre qe palohen dhe me nxemje
Muzik ekstra DYNAUDIO fabrikisht
Alarmi kunder vjedhjes fabrikisht
Sistem vozitjes 3 lloje : Normal , comfort dhe sport
Gome rezerve me te gjitha paisjet
Fara Bi-Xenon
Senzora parkimi para dhe mrapa
Fellne 17 me goma te reja te veres
Xhama color nga prodhuesi
2 qelesa
I servisuar me rregull ne servise te autorizuara

I sapo ardhur nga Gjermania , pa dogane

049624343
Viber/Whatsapp +38349624343


Shpërndaje:

Veturat e fundit