Vetura në shitje Audi A7

Kjo veture ka pasur 1222 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/07/2019 18:15

20,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 289 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A7

Shitet Audi A7 Quatro Per ma shum informata ju lutemi kontaktoni.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  TV

  •  Klimë(AC)

  •  4x4


Shpërndaje:

Veturat e fundit